Like! (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Asc
nl: Oplopend

en: Enabled entity types
nl: Ingeschakelde entiteitstypes
