Like! (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
