Like! (1.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Default
am: ነባሪ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
