Like! (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Value
de: Wert

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Like
de: Gefällt mir

en: Operations links
de: Aktionslinks

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: like
de: Gefällt mir

en: Asc
de: Aufsteigend

en: likes
de: Gefällt mir

en: Enabled entity types
de: Aktivierte Entitätstypen
