Like! (1.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
