Like! (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
