Like! (1.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: هویت

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: Entity ID
fa: هویت عنصر

en: Asc
fa: صعودی
