Like! (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
