Like! (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
