Like! (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User ID
uk: ID користувача

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Like
uk: Схоже на

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Asc
uk: Зрост

en: Enabled entity types
uk: Увімкнені типи сутностей
