Like! (1.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
