Like! (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Page
ast: Páxina
