Like! (1.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
