Like! (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Timestamp
bg: Време

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
