Like! (1.0.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Like
fr: J'aime

en: Operations links
fr: Liens d'actions

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: Cache type
fr: Type de cache

en: like
fr: j'aime

en: Likes
fr: "J'aime"

en: likes
fr: j'aime

en: Enabled entity types
fr: Types d'entités activés
