Like! (1.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Value
he: ערך

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה
