Like! (1.0.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Like
hu: Tetszik

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Cache type
hu: Gyorsítótártípus

en: like
hu: tetszik

en: Asc
hu: Növ

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok
