Like! (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
