Like! (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
