Like! (1.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
