Like! (1.0.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Default
sk: Predvolené

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne
