Like! (1.0.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Cache type
et: Puhvri tüüp

en: Asc
et: Kasvav
