Like! (1.0.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
