Like! (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
