Like! (1.0.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Like
tr: Beğen

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Cache type
tr: Önbellek tipi

en: like
tr: beğen

en: Asc
tr: Artan
