Like! (1.0.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي
