Like! (1.0.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Cache type
az: Keş növü
