Like! (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
