Like! (1.0.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Like
fi: Tykkää

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Cache type
fi: Välimuistin tyyppi
