Like! (1.0.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Entity ID
gl: ID da entidade
