Like! (1.0.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Value
ja: 値

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Cache type
ja: キャッシュタイプ

en: Asc
ja: 昇順
