Like! (1.0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Page
kk: Бет
