Like! (1.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە
