Like! (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Page
sl: Stran
