Like! (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Page
sq: Faqe
