Like! (2.0.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
