Like! (2.0.2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Default
cs: Výchozí

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Asc
cs: Vzestupně
