Like! (2.0.2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
