Like! (2.0.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User ID
da: Bruger ID

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Entity type
da: Entity-type

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Cache type
da: Cache-type

en: Asc
da: Stigende

en: Enabled entity types
da: Aktiverede entity typer
