Like! (2.0.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Asc
hr: Uzlazno
