Like! (2.0.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
