Like! (2.0.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
