Like! (2.0.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Page
mn: Хуудас
