Like! (2.0.2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Cache type
ro: Tipul de cache

en: Asc
ro: Ascendent
