Like! (2.0.2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Timestamp
ru: Время

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Like
ru: Нравится

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Cache type
ru: Тип кэша

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Enabled entity types
ru: Включённые типы сущностей
