Like! (2.0.2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Like
sv: Gilla

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Cache type
sv: Typ av cache

en: Asc
sv: Stigande

en: Enabled entity types
sv: Aktiverade objekttyper
