Like! (2.0.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
