Like! (2.0.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Default
sr: Подразумевано

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Entity type
sr: Тип ентитета
