Like Button (8.x-2.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Field
bs: Polje

en: Error
bs: Greška

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Style
bs: Stil
