Like Button (8.x-2.13) - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Language
bg: Език

en: Center
bg: Център

en: Field
bg: Поле

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Medium
bg: Среда

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Button
bg: Бутон

en: Jan
bg: Ян.

en: Feb
bg: Февр.

en: Mar
bg: Март

en: Apr
bg: Апр.

en: Jun
bg: Юни

en: Jul
bg: Юли

en: Aug
bg: Авг.

en: Sep
bg: Септ.

en: Oct
bg: Окт.

en: Nov
bg: Ноем.

en: Dec
bg: Дек.

en: Right
bg: Дясно

en: Reports
bg: Доклади

en: Sharing
bg: Споделяне
